В автогонки брали участь 13 машин.Спочатку зiйшли з дистанции 4машини, а потiм - 2. Скiльки машин

дiйшло до фiнiшу? Задачу розв'язати двома способам

Ответы на вопрос

Отвечает Асхабова Саида.
1)4+2=6
13-6=7
2)13-4=9
9-2=7