Знайдіть швидкість катера проти течії річки якщо швидкість течії дорівнює 1,8 км/год а швидкість

катера за течією річки 18 км /год

Ответы на вопрос

Отвечает Шарғынов Ерсултан.
Vтеч =1,8 км/ч
V кат. по теч. = 18 км/ч = V кат. собств. + V теч. =16,2+1,8 следовательно 
V кат. собств. =16.2 км/ч
V кат. прот. теч. =V кат. - V  теч. = 16,2-1,8 = 14,4 км/ч