238.За день у саду зібрали 740 кг яблук. Частину яблук розклали в 26 ящиків, по 10 кг у кожен, а

решту розклали в більші ящики, по 12 кг у кожен. Скільки всього використали ящиків?

Ответы на вопрос

Отвечает Кораблинов Александр.

1) 26*10=260(кг) в 26 ящиках

2)740-260=480(кг) залишилось

3) 480:12=40(ящ.) розклали  решту яблук

4) 26+40=66 (ящ.) всього використали для 740 кг яблук

 

Отвечает Чеснокова Диана.

26*10=260кг в 26 ящиках по10кг.

(740-260):12=40ящиков по 12кг.

26+40=66ящиков использовали всего.