з пункту А в напрямку Б виїхав велосипедист зі швидкістю 7 1/2 км/год.Одночасно з пункту В в тому

самому напрямку виїхав другий велосипедист ,швидкість якого в 2 13/16 раза менша за швидкість першого.через скільки годин після початку руху перший велосипедист наздожене другого якщо відстань між пунктами 29 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Борисенков Марат.
1)7 1\12:2 13\16=15\2:45\16=15\2*16\45=240/90=8/3=2 2/3км/ч-скорость второго.
2)7 1/2-2 2\3=7 3/6-2 4\6=6 9\6-2 4/6=4 5\6км/ч-разница скоростей.
3)29:4 5/6=29/1:29/6=29/1*6\29=174\29=через 6 часов.