Знайко задумав 2 числа. в!домо що перше число б!льше,н!ж друге. коли в!н їх додав, то одержав 50, а

коли в!д першого числа в!дняв друге, то теж одержа 50. як! числа и!н задумав.

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Екатерина.
Получаем два таких уравнения
{ a + b = 50
{ a - b = 50
Складываем их
a + b + a - b = 50 + 50
2a = 100
a = 50, b = 0