З 32 га зібрали по 27 ц пшениці, а з 4 га -- по 36 ц. Знайди середню врожайність пшениці на цих

ділянках

Ответы на вопрос

Отвечает Нуриахметова Зарина.

1. 32+4=36(га)- загальна площа ділянок

2. 27*32=864 (ц)-зібрали з 1 ділянці

3.4*36=144 (ц)-зібрали з 2 ділянці

4. 864+144=1008 (ц)-зібрали з цих ділянці

5.1008/36=28(ц)- середня врожайність пшениці на ділянках

 

Отвечает Назаренко Вероника.

32*27=864 ц  зібрали с 1 участка

36*4=144 ц зібрали с 2 участка

864+144=1008 ц с двох участків

32+4=36 га два участка

1008/36=28ц с га - средняя врожайність