Сума трьох чисел дорівнює 92. різниця першого і другого дорівнює 5, а різниця другого і третього

дорівнює 18. знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
Х - первое число
92= х+(х+5)+(х+18)
92= х+х+5+х+18
92= 3х+23
3х= 92-23
3х= 69
х = 23
23+28+41 = 92