Одного разу Король вирішив написати сам собі привітання. Він написав собі 18 листівок и 27 листів.

Телеграм послав у 5 разів більш , ніж листів і листівок разом. В 1/9 привітань побожав здоровья, у 2/5 - щастя, а решті привітань побажав солодощів. Скільки привітань кожного виду написав сам собі король?

Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Арина.
/очень надеюсь, что переводчик правильно перевел/
(18+27)*5=225 телеграмм
18+27+225=270 всего поздравлений
270*1/9=30 пожеланий здоровья
270*2/5=108 пожеланий счастья
270-30-108=132 пожеланий сладостей