Прямокутній паралелепіпед має виміри 31 мм 4 смі 0,2дм. Найди его обєм?


Ответы на вопрос

Отвечает Marchenko Vladislav.

31 мм = 0,31 дм, 4 см = 0,4 дм,

об'єм паралелепіпеда:
V = а * в * с,
V = 0,31 * 0,4 * 0,2 = 0,0248 дм
³ = 24,8 см³