За перший день петрик прочитав 40% всієї книжки.за другий 60% остачі.за третій решту 144

сторінки.скільки всього сторінок було у книжці?

Ответы на вопрос

Отвечает Гришина Мария.
100-40=60% залишилось прочитати після першого дня
60%=0,6
60*0,6=36% прочитав другого дня
60-36=24% прочитав третього дня
24%=0,24
144:0,24=600 сторінок всього
===========================================