Матуся купила кожному з трьох своіх дітей по 9 зошитів у лінійку і по 7 зошитів у клітинку. За

семестр діти списали 1/3 всіх зошитів. Скільки зошитів залишилося ? дам 30 балов .

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Анора.
(9+7)х3=48 всего купила
48:3х1=15 тетрадей использовали...
Удачи!
Отвечает Каспийская Лиза.
1)9*3=27 тетрадей в линейку купила мама                                                      2)7*3=21 тетрадь в клеточку купила мама                                                       3)27+21=48 тетрадей мама купила всего                                                         4)48*1/3=48:3*1=16 тетрадей дети исписали                                                   5)48-16=32 тетради осталось