Знайди суму всіх двоцифрових чисел, кожне з яких в 4 рази більше за суму своїх цифер. Варіанти: 120

122 123 124 1255

Ответы на вопрос

Отвечает Овечко Андрей.
12 1+2=3
24 2+4=6
36  3+6=9
48  4+8=12
12+24+36+48=120