У магазин завезли 1750 календарів у пачках. Перекидні календарібули в 6 пачках,по 50 у кожній .

Дев'ять десятих решти становили відривні календарі . Скільки відривних календарів завезли в магазин!

Ответы на вопрос

Отвечает Kushnirenko Stanislav.

6*50=300 - перекидні календарі

1750-300=1450 - календарі, крім перекидних

1450*9/10=1305 - відривні календарі