На двох деревах сиділи граки.З першого дерева полетіли 9 граків,а з другого перелетіло на перше 5

граків.Після цього на кожному дереві стало по 8 граків. Скільки граків було на кожному дереві спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

1) 9+(8- 5)=12 грачей было на 1 дереве

2) 5 +8 =13грачей было на 2 дереве

Отвечает Санников Алексей.

1)(8-5)+9=12грачей-было на первом дереве.

2)8+5=13грачей-было на втором дереве.

ОТВЕТ: 12грачей, 13грачей.