До свята другокласники зибрали35писанок, першокласники- на12меньше ,а третьокласники-на 13писанок

більше,ніж другокласники.На скільки більше писанок зробили третьокласники, ніж першокласники?(розвязати другим способом

Ответы на вопрос

Отвечает Віцемішин Ангеліна.

1)35-12=23
2)23+13=36
3)36-35=1
Ответ:на 1 раз больше писанок третьоклассники,нiж першоклассники