Оқушы дәптерге кез келген үшбұрыш сызды. Оның қабырғаларының барлық мүмкін нұсқаларда екі -екіден

қосқанда, қосынды :16 см, 13 см жəне 15 см болды.

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.
А+в=16см в=16-а
а+с=15см с=15-а
в+с=13см
онда
16-а+15-а=13
31-2а=13
2а=31-13
2а=18
а=18:2
а=9см
в=16-9=7см
с=15-9=6см

Жауабы: а=9см в=7см с=6см