Побудуй на координатній площині графік залежності y=-0.5x+4.Знайди по графіку: а) значення y, якщо

x=-2;3; б) значення x, якщо y=0;6.

Ответы на вопрос

Отвечает Лифанов Илья.
A). y(-2)=-0,5*(-2)+4=5
y(3)=-0,5*3+4=2,5
b). 0=-0,5x+4, x=8
6=-0,5x+4, x=-4