Скільки коштує автомобіль, якщо він удвічі дорожчий за гараж, а разом з гаражем коштує 42 600 грн


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Максим.

х+2х=42600

3х=42600

х=42600:3

х=14200грн-стоит гараж.

2х=2*14200=28400грн-стоит автомобиль.