Маса зайця на 3 кг більша за масу кроля. Маса двох зайців така сама, як і 5 кролів. Яка маса зайця,

а яка -кроля. Як розв'язати задачу іншим способом, крім рівняння?

Ответы на вопрос

Отвечает Хусаинов Руслан.
Пусть Кролик - х, тогда  заяц х+3.  2(х+3)=5х.  2х+6=5х.  3х=6.  х=2.  Кролик-2кг,  заяц 2+3=5кг
Отвечает Рейх Ксюша.
Кроль = Х Заец = Х+3 2(x+3)=2x 2x+6=2x Ответ: кроль ровно 2кг, заец ровно 5кг