Бабуся розлила 18л. соку в банки по 3л. в кожну.4 банки було яблучного соку,а останній

сливовий.Скільки було банок сливового соку?

Ответы на вопрос

Отвечает Яблоновский Егор.

1)18/3=6(Л)-сока

2)6/3=2(Б)

ОТВЕТ.2 банки сока

Отвечает Аксеневич Влада.
Ответ:18-(3×4)=6 л осталось=>
6/3=2 банки