Першого дня у шкільну йдальню привезли 3 пидноси з випичкою,всього 108 тістечок.Другого дня

привезли 4 таких пидноси з випичкою.Скильки тистечок привезли другого дня ?

Ответы на вопрос

Отвечает Майборода Елизавета.
108:3=36
36*4=144        ..........................
Отвечает Дынник Денис.
108/3=36 випічок на одному підносі
4*36=144 тістечок другого дня