Мама купила 3 сорти яблук по 1 кг. кожного і 2 кг. груш. Скільки кілограмів фруктів купила мама?


Ответы на вопрос

Отвечает Маркедантова Ангелина.
1) 3*1=3 (кг) - яблук всього купила мама;
2) 3*2=6 (кг) - груш всього купила мама;
3) 3+6=9 (кг) - фруктів купила мама
Відповідь: 9 кг фруктів купила мама.
Отвечает Курбанова Милана.
Девять килограмм мама купила всего фруктов