Складіть рівняння до задачі. Перше число в 2,5 рази більше за друге. Якщо від першого числа відняти

10 а до другого додати 5 то отримаємо рівні числа. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Кащук Михаил.
Нехай друге число х, тоді перше 2,5х.
Складаємо рівняння:
2,5х-10=х+5
2,5х-х=5+10
1,5х=15
х=10(друге число)
2,5*10=25(перше число)