Знайдіть невідомий доданок,якщо сума дорівнює 11 3/7,а відомий доданок 65/7


Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Тимофей.
11 3/7 - 65/7 = 80/7 - 65/8 = 15/7 = 2 1/7