За 5 цукерок і 6 повітряних кулькоу заплатили 3грн, 91 коп, Скільки коштує одна цукерка і одна

повітряна кулька, якщо цукерка дорожча від повітряної кульки на 32 копійни? HELP!

Ответы на вопрос

Отвечает Устинкова Елизавета.
Пусть х (коп.) - цена 1 шарика, тогда х + 32 (коп.) - цена 1 конфеты. За 5 конфет и 6 шариков заплатили 3 грн. 91 коп. = 391 коп. Уравнение:
5 * (х + 32) + 6 * х = 391
5х + 160 + 6х = 391
5х + 6х = 391 - 160
11х = 231
х = 231 : 11
х = 21 (коп.) - цена воздушного шарика
21 + 32 = 53 (коп.) - цена конфетки
Вiдповiдь: 21 коп. коштуэ одна повiтряна кулька, 53 коп. коштуэ одна цукерка.