В Оксани було в 5 р. більше грошей, ніж у Сергія. Коли Оксана віддала 20% усіх своїх грошей Сергію,

то в Сергія залишилося на 2 грн. менше. Скільки грошей було в Оксани?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернышов Александр.
1)х:100*20=у-ето когда оксана одала 20%
2)у-2=х- ето когда у сергея у 2раза больше