1) Батько с сином накопали восени 3 мішки картоплі: великий, сердній і маленький. Великий мішок

важив в 68кг середній важив в 1 2\15 раза менше від великого а маленький в 1 3\16 раза менше від середнього який весь урожай?

Ответы на вопрос

Отвечает Пилиповец Полина.
68:1 2/15=68:32/15=68*15/32=17*15/4=255/4=63 3/4=63,75кг в среднем
255/4:1 3/16=255/4:19/16=255/4*16/19=255*4/19=1020/19=53 13/19-в маленьком
68+63 3/4+53 13/19=184+3/4+13/19=184+57/76+52/76=184+109/76=185 33/76 кг всего