Задачі на знаходження середнього арифметичного: Маса однієі' гуски 4 кг 500г,другоі'-4 кг

200г,третьоі'-3кг 800г і четвертоі' -3 кг 500г. Знайди середню масу цих гусок. Можна з поясненням?))))

Ответы на вопрос

Отвечает Симкина Арина.
1 гуска - 4 500г
2 гуска - 4 200г
3 гуска - 3 800г
4 гуска - 3 500г
Середнє арифметичне - це коли все додається і ділиться на кількість доданків,тобто:
1 гуска+2 гуска+3 гуска+4 гуска= 4500+4200+3800+3500=16000г
тепер ділимо на кількість доданків,тобто на 4(бо 4 гуски додали)
16000/4=4000г=4 кг