Симя вирушила на видпоченок на автомобили До зупинки йхали 5 год зи швидкистю 72км/год Писля

зупинки подолали видстань у 2 рази меншу витративши на ней 3 год з якою швидкистю рухався автомобили писля зупинки

Ответы на вопрос

Отвечает Тиунова Ангелина.
1).72*5=360(км)—прїхали до зупинки
2).360:2=180(км)—проїхали після зупинки
3).180:3=60(км/год)— швидкість автомобіля після зупинки
Відповідь: після зупинки автомобіль рухався зі швидкістю 60 км/год .