Діаметр шківа 80 мл він обертається зі швидкістю 1400 оборотів за хвилину.з якою швидкістю буду

обертатися шків діаметр якого 740мл

Ответы на вопрос

Отвечает Квит Настя.

Простая пропорция

80/740=х/1400

х=1400*80/740=151 об\мин