Знайдіть відсоток вмісту цукру в розчині якщо в 400 г розчину міститься 18 г цукру


Ответы на вопрос

Отвечает Арсенов Максим.
W=m(речовини) /m(розчину) ×100%
W=18/400×100%=4.5%
Отвечает Петров Виктор.
400—100
18—х
Х=18*100:400=4,5 % сахара