.У стійловий період одній корові згодували за день 37 кг сілосу.Стійловий період тривав з 25 жовтня

по 10 травня.Скільки кг силосу згодували 96 коровам за третину стійлового періоду?

Ответы на вопрос

Отвечает Зорина Мария.

З 25 жовтня по 10 травня: 

у жовтні 31 день:  25,26,27,28,29,30,31 день = 7 днів 

листопад - 30 днів

грудень - 31 день

січень - 31 

лютий - 28

березень - 31

квітень - 30

Травень - 10

1) 7+30+31+31+28+31+30+10 = 36+62+59+40 = 98+99 = 198 (дн.)- триває стійловий період.

2) 96*37 = 3552 (кг)- зїдають 96 корів за один день стійлового періоду.

3) 198/3 = 66 (дн.)- третина стійлового періоду.

4) 66*3552 = 234432 (кг)- згодували 96 коровам.

234 432 кг = 234 т 432 кг

Відповідь: 234 т 432 кг силосу згодували 96 коровам за третину стійлового періоду.