Скласти вираз та знайди его значення а) Знайди60% площи прямокутника зи сторонами 16см и 50см


Ответы на вопрос

Отвечает Драч Маринка.
16 * 50 = 800 cm^{2} (площадь)
800 * 60% = 800 * 0.6 = 480 cm^{2} (Ответ)