Знайти усі трицифрові числа, які зменшуються в 5 разів після викреслення першої цифри


Ответы на вопрос

Отвечает Ольховик Захар.
100a+10b+c=5(10b+c)
100a-40b-4c=0
c=5,b=7,a=3  -  число 375
c=0,a=2,b=5  -  число 250