В інтернет-магазині побутової техніки продали 110обігрівачів що становить 2/5 усієї кількості

обігрівачів магазину. Скільки обігрівачів було в інтернет-магазині спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Надя.
110:2*5=275(об. ) було супостатку
Отвечает Зернова Ксения.
1) 110 : 2 × 5 = 275 (шт.) - было сначала.

Ответ: сначала в интернет-магазине было 275 обогревателей.