Трава під час висихання втрачає близько 28% своєї ваги.Скільки було накошено трави, якщо з неї було

одержано 1,44 т сіна?

Ответы на вопрос

Отвечает Фуксина Виктория.
1) 100% - 28% = 72% - столько влаги содержится в сене;
2) 1,44 : 72 * 100 = 2 (т) - столько травы было накошено.
Проверка: 2 : 100 * 28 = 0,56 (т) - столько влаги утрачено при высыхании
2 - 0,56 = 1,44 (т) - столько сена получено.
Ответ: було накошено 2 тонны травы.