За перший день тракторна бригада зорала 30% площі всього поля,за другий 45%, а за третій - решту

42га.Знайдіть площу поля. пояніше

Ответы на вопрос

Отвечает Салехова Лилиана.
1)   100-30-45=25% - осталось на третий день, что равно 42 га
2)   42*100:25=168(га) - площадь поля