Жеңіл машина 76 км/сағ жылдамдықпен 3 сағ тас жолмен жəне 46 км/ сағ жылдамдықпен 2 сағ қара жолмен

жүрді. машина барлығы неше км жүрді

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздова Аня.
76*3=228
46*2=92
228+92=320км