В двох одинакових мишках зерна було менше на 4ц20кг ниж у семи таких мишках. скильки всьоно зерна у

цих мишках?

Ответы на вопрос

Отвечает Фильков Глеб.
4ц 20кг=420кг
1)7-2=5мешков-разница.
2)420:5=84кг-в 1 мешке.
3)2*84=168кг=1ц 68кг-в 2 мешках.
4)7*84=588кг=5ц 88кг-в 7 мешках.
5)168+588=756кг=7ц 56кг-в 9 мешках.
Отвечает Товстопятая Аня.
1)7-2=5(м.)
 переводимо 4ц20кг=420кг
2)420÷5=84(кг)-в одному мішку
3)7+2=9 (м.)-було всього
4)84×9=756(кг)-зерна всього у цих мішках