На машині було 2т 4ц гречаних крупів.У магазині з неї вивантажили 4 однакових мішки з

крупами.Залишилося на машині 2т 80кг.Скільки кілограмів крупів було в кожному мішку?

Ответы на вопрос

Отвечает Абельдинова Карима.

2т4ц=2400 кг;

2т80кг=2080 кг.

(2400-2080)/4=80(кг)

 

Отвечает Лебедев Назын.

1) 2400-2080=320(кг) - круп відвантажили в магазин

2) 320/4=80 (КГ) - круп було в кожному мішку