На скільки кубічних сантиметрів обєм куба з ребром12 см. більший за обєм куба з ребром 20 мм.


Ответы на вопрос

Отвечает Мушаряпов Дмитрий.
V1=12*12*12=1728 V2=20*20*20=8000, 8000-1728=6272