довжина прямокутника дорівнює 80 см його ширина становить 80 працентов довжини знайдіть периметр і

площу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Тушин Михаил.

1)80/100*80=64(см)-ширина

2)80+64*2=288(см)-периметр

3)80*64=5120(см2)-площа