за три четвертих риби сплатили сим цилих одна друга грн. Скильки коштуе 1 кг риби?Скильки рыбы

можна купити на 1 грн РЕШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Пащенина Полина.
1)7 1/2 : 3/4=15/2 * 4/3=60/6=10 грн. вартість риби

2)1 : 10= 1/10 риби можна купити на 1 грн.