Фермер зібрав 38 мішків пшениці й 18 мішків жита .Маса пшениці була на 16 ц більша ніж маса

жита.Скільки кілограмів жита і скільки кг пшениці зібрав фермер окремо якщо всі мішки із зерном мали однакову масу.

Ответы на вопрос

Отвечает Чуваков Чувак.
1) 38-18=20,  2)1600:20=80,  3)18*80=1440, 4) 38*80 = 3040