Майстер за кілька годин виготовив 84 деталі.Якби він виготовляв за годину на 2 деталі більше,то

йому для цієї роботи потрібно було б на годину менше.З якою продуктівністю працював майстер?

Ответы на вопрос

Отвечает Маломуж Леша.
Х - виготовляв деталей за 1 год(продуктивність майстра)
84/х - час, який він витратив
84/(х+2) - час, що він би витратив, виготовляючи  х+2 деталі за 1 год
оскільки,це на 1 год менше, ніж він витратив насправді,то

84/х - 84/(х+2) = 1
84(х+2)-84х = х(х+2)
84х+168 - 84х =хкв.+2х
хкв.+2х-168 =0
D=2кв.- 4*(-168)=4+672=676
х1=( -2- кор.676)/2=( -2-26)/2= -28/2= -14(не влашт.)
х2=( -2+ кор.676)/2=(-2+26)/2=24/2=12
12 деталей за год виготовляв майстер