Велосипедист за першу годину подолав 5/17 усього шляху, а за другу 4/17 усього шляху. Вiдомо, що за

двi години велосипедист подолав 27км. Скiльки км становить увесь шлях велосипедиста

Ответы на вопрос

Отвечает Умеренков Никита.
5/17+4/17=9/17 - за 2 год
27:9*17=51 км - весь шлях