За перевезення меблів заплатили 600 грн,що становить 8% їх вартості.Скільки гривень кошутавали меблі


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Сева.
Якщо 600 гривень складає 8% вартості, 
то х гривень буде 100% вартість
600/х=8/100
х=600*100/8 = 7500 гривень
Меблі коштують 7500 гривень