Гурток 'Умілі ручки' відвідують 6 дівчаток , а хлопчиків у 4 рази більше. Cкільки всього дітей

відвідує гурток?

Ответы на вопрос

Отвечает Волощенко Леся.
1) 6*4=24 (хл.)- відвідують гурток
2) 6+24=30 (д.)- всього 
Відповідь: 30 дітей.