Подскажите пожалуйста задачу.З двох мыст выдстань мыж,якими 540 км,виыхали водночас один одному два

автобуса . Вони зустрылися через 4 години .швидкысть одного автобуса 65 км/год.Яка швидкысть 2-го автомобиля.

Ответы на вопрос

Отвечает Мелешенко Настя.
Шлях першого автомобіля =65*4=260км
шлях другого  автомобіля=540-260=280км
швидкість другого автомобіля = 280/4=70км/год