Дві бригади зібрали 7 однакових корзин моркви. Перша бригада зібрала 36 кг, а друга 48 кг моркви.

Скільки корзин моркви зібрала кожна бригада?

Ответы на вопрос

Отвечает Кутневич Денис.
1) 36 + 48 = 84 (кг) в 7 корзинах
2) 84 / 7 = 12 (кг) в одній корзині
3) 36 / 12 = 3 (корз.) зібрала перша бригада
4) 48 / 12 = 4 (корз.) зібрала друга бригада
Відповідь: перша бригада зібрала 3 корзини моркви, а друга - 4 корзини моркви